STRONG
162
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-162,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.4,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
Category
Pekala Design, STRONG
About This Project

Oszczędność formy

Siła, minimalizm, solidność – te słowa najlepiej opisują siedzisko Strong. Wzbogaci każde stylowe pomieszczenie. Jego prosta, ciężka forma kontrastuje z miękkim i wzorzystym materiałem. Szczotkowane drewno nadaje mu dodatkowego, surowego wyglądu. To powrót do natury oraz prostoty. Wełniane sukno, które wykorzystałam przy tworzeniu siedziska, jest poprodukcyjną pozostałością z fabryk. W ten sposób nadaję surowcom nową, luksusową jakość. Postaw siedzisko przy stole w jadalni, nowoczesnej poczekalni, a nawet gabinecie. Podkreśli charakter każdej wyjątkowej osobowości. I tak jak obok Ciebie – tak i obok siedziska nikt nie przejdzie obojętnie.

Data powstania: 2009
Materiały:
Podstawa: ręcznie olejone drewno szczotkowane
Siedzisko: kompozycja z sukna lub filcu wełnianego i włókniny
Obręcz siedziska: drewno formowane na gorąco

Część z wykorzystanych materiałów to fabryczne poprodukcyjne pozostałości, którym nadaję wyższą jakość. Trwałością przewyższają większość tego rodzaju produktów na rynku.  Elementy z sukna i filcu cięte są ręcznie bez użycia energii.
W skład całej linii wchodzą:
– pojedyncze siedzisko
– 2 i 3-osobowe ławki
– stołki barowe
– stoliki
Personalizacja:
Wybierz własną wersję siedziska, która najlepiej pasuje do Twojego wnętrza – kolorową trawę, ślimak lub kwiat.
Kolor części drewnianej ustalana jest indywidualnie z każdym klientem.