STEELBOX
160
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-160,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.4,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive
Category
Pekala Design, STEELBOX
About This Project

Industrialny minimalizm

Zobacz, jak przytulna i inspirująca może być stal. Ręcznie wykonane siedzisko Steelbox to efekt rozmyślań nad zależnościami pomiędzy naturą a technologią. Meble ze stali nie odkształcają się, nie niszczą i nie rdzewieją. Wybierz, która wersja bardziej pasuje do Twojej osobowości – szczotkowany mat, czy polerowany błysk. Siedzisko wprowadzi industrialny klimat do pomieszczeń w przeróżnych stylach. Świetnie sprawdzi się także na zewnątrz – w ogrodach, na tarasach lub ogródkach restauracyjnych. Miękkie sukno wełniane nadaje mu przytulności oraz naturalnie grzeje. Dzięki nowoczesnym wzorom siedzisko wygląda jak futurystyczna wariacja na temat designu.

Data powstania: 2013
Materiały:
Podstawa: konstrukcja ze stali nierdzewnej
Siedzisko: kompozycja z sukna lub filcu wełnianego i włókniny

Część z wykorzystanych materiałów to fabryczne poprodukcyjne pozostałości, którym nadaję wyższą jakość. Trwałością przewyższają większość tego rodzaju produktów na rynku. Elementy z sukna i filcu cięte są ręcznie bez użycia energii.
Personalizacja:
Wybierz własną wersję siedziska, która najlepiej pasuje do Twojego wnętrza – kolorową trawę, ślimak lub kwiat.

Część stalowa może być szczotkowana (matowa) lub polerowana (błyszcząca).

Możliwość wyboru dwóch przekrojów podstawy: kwadratowy lub trapezowy.