Poznaj nas
15316
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15316,bridge-core-1.0.4,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-content-sidebar-responsive,qode-theme-ver-18.4,qode-theme-starflix,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-5.7,vc_responsive

Fabryczne inspiracje

Przemysł fascynował mnie od dzieciństwa. Kiedy byłam małą dziewczynką, tata zabierał mnie na wycieczki po fabrykach całego świata. Zachwycałam się wtedy dźwiękiem maszyn, rozmaitością materiałów i industrialnym klimatem. Fabryki do dziś są dla mnie jak muzea. To one zainspirowały mnie do idei wykorzystania okołoprodukcyjnych pozostałości. Teraz jako projektant z 25-letnim stażem pokazuję ludziom, jak nadawać surowcom drugie, jeszcze lepsze życie, tworząc z nich produkty luksusowe.

Upcykling z duszą

Uciekam od przedmiotów na jeden raz. Skupiam się na trwałych, naturalnych, bezpiecznych materiałach, jak drewno czy wełna. Zmniejszanie odpadów i ich ponowne wykorzystanie pozwala mi stworzyć meble w sposób nowoczesny. Są dzięki temu funkcjonalne, niejednoznaczne, ale przede wszystkim – ekologiczne. Moje projekty to przedłużenie natury, żebyś mógł cieszyć się nią także w domu. Edukuję młodych ludzi, że to ostatni dzwonek, byśmy zadbali o nasze otoczenie.

Kamasutra 3
Indiamarket 1os imaz5

Unikatowe wzornictwo

Uciekam od typowych projektów bez charakteru. Daleko mi do ślepego podążania za modą i kopiowania banalnych rozwiązań. Chcę, by moi klienci swoim wnętrzem podkreślali własne osobowości. By czuli w pełni, że to miejsce należy do nich. Tak powstają meble i dekoracje, które wykraczają poza ramy przeciętności. Pomagam urządzać niezwykłe mieszkania, domy, czy biura. Staram się inspirować wzorami, kolorami, fakturami, kształtami. Uruchomię wszystkie Twoje zmysły!

Sztuka personalizacji

Jestem trochę jak żongler. Żongluję wiedzą i możliwościami, by w końcu stworzyć przedmiot, który będzie Cię inspirował. To Ty wybierasz wzór, który najlepiej oddaje Twoją duszę. Dopasuję wszystko do Twoich potrzeb i charakteru wnętrza, niezależnie od jego stylu. Krzychu – product manager – dopilnuje, aby każdy mebel był dokładnie taki, jak chcesz. Praca w silnym duecie to dwa razy lepszy produkt. Z Tobą będziemy silnym trio. Pora włączyć swojego wewnętrznego artystę. Jesteś na to gotowy?